Jelenlegi hely

edzőmeccs

Labarúgás: Kétgólos siker Nagykátán!

Következő felkészülési mérkőzésünket szerdán a Nagykáta SE ellen játszottuk le, ezúttal is idegenben. A két csapat télen is megmérkőzött egymással, akkor igencsak kellemetlen ellenfél benyomását keltették, ahol végül 2:1-es sikert tudtunk elérni az Újlak utcai műfüves sportpályánkon.

Labdarúgás: Túl az első edzőmeccsen

Szombaton lejátszotta első felkészülési mérkőzését csapatunk a Monor ellenében. Mindkét oldalon jelentős változások mentek végbe a keretekben, és mindkét együttes a felkészülés más-más periódusában jár. A megszokott 2x45perc helyett ezúttal 3x30percet játszottak a felek a tikkasztó hőségben, ebből az első kettő harmadban nálunk próbázók kaptak szerepet. Nem várt rájuk könnyű feladat, lévén a monoriak az első harmadban a legerősebb kezdő tizenegyükkel álltak ki.

Labdarúgás: Második csapatunk is remekelt!

Szombaton az NB3-as csapatot követően az RKSK II. is pályára lépett, ők a Péceli SSE-t fogadták az Újlak utcai műfüves sportpályánkon.

Labdarúgás: Egy nyúlfarknyival jobbak voltunk...

Szombaton lejátszotta első edzőmeccsét felnőttcsapatunk a megyei I. osztályban szereplő Nagykáta SE-vel szemben. A mérkőzés során - néhány játékosunkat leszámítva - mindenki egy félidőnyi terhelést kapott, ebből a már kötelékünkben lévő labdarúgók az elsőben, míg pár játékossal megtöltve a próbázók a második 45 percben jutottak szóhoz.

Vereséggel zárult az évünk!

Idei utolsó edzőmérkőzésünket a BLSZ I. osztályban szereplő Fővárosi Vízművek SK csapata ellen játszottuk le, idegenbeli - de nem is annyira ismeretlen - környezetben. Télen nagyarányú győzelmet arattunk ellenük, és bár akkor sokkal másabb összetételű volt a keretünk, ezúttal is reméltük, hogy ki fog ütközni az osztálykülönbség a két fél között.

Edzőmérkőzések - 2020 tél

A tavaszi rajt előtt 9 felkészülési mérkőzést tervez lejátszani a felnőttcsapat, melyek az alábbi időpontokban kerülnek lebonyolításra: