Jelenlegi hely

monor

Labdarúgás: Monoron hagytuk a pontokat...

Második mérkőzésünket játszottuk le vezetőedző hiányában, az MTK után a Monor csapatával mérkőztünk meg megbízott játékos-edzőkkel. A lehetőségekhez mérten igyekeztünk az ellenfélből a lehető legtüzetesebben felkészülni, bízva abban, hogy amennyiben nem kerülünk váratlan helyzet elé, meg tudjuk fogni aktuális ellenfelünket…

Labdarúgás: Korai kupabúcsú

A Magyar Kupa 1. fordulójában rögvest egy harmadosztályú ellenféllel találtuk szemben magunkat, ráadásul egy Középcsoportbelivel, ugyanis a Monorral néztünk farkasszemet, idegenbeli körnxezetben. A kupameccs az elmúlt mérkőzések eredményeinek fényében éppen kapóra jött csapatunknak, mivel így volt lehetőségünk újfajta taktikai elemekkel, formációkkal kísérletezni.

Labdarúgás: Túl az első edzőmeccsen

Szombaton lejátszotta első felkészülési mérkőzését csapatunk a Monor ellenében. Mindkét oldalon jelentős változások mentek végbe a keretekben, és mindkét együttes a felkészülés más-más periódusában jár. A megszokott 2x45perc helyett ezúttal 3x30percet játszottak a felek a tikkasztó hőségben, ebből az első kettő harmadban nálunk próbázók kaptak szerepet. Nem várt rájuk könnyű feladat, lévén a monoriak az első harmadban a legerősebb kezdő tizenegyükkel álltak ki.

Labdarúgás: Drámai végjátékban maradtunk alul

Vasárnap helyett kivételesen egy nappal korábban, szombaton került az NB3 Közép csoportjának 13. játéknapja lebonyolításra. Ezúttal Monoron vendégeskedtünk, hogy döntsünk a pontok hovatartozásáról.