Jelenlegi hely

dabas

Labdarúgás: Bíztató jelek

Soron következő harmadik felkészülési mérkőzésünket a velünk azonos csoportban található FC Dabas ellen játszottuk le. Kissé megrövidült kerettel indultunk Dabasra, ugyanis friss igazolásunk, Talabér Attilára betegség miatt nem számíthattunk, de Kovács Árpád és Peszmeg Viktor is a hiányzók névsorát bővítette.

Labdarúgás: Vereséggel zártuk az évet...

Viszontagságokkal teli, drámában nem éppen szűkölködő félszezont követően egy tavaszról előrehozott meccsel, a Dabas elleni hazai bajnoki mérkőzéssel zárjuk az idei évet. A nyitófordulóban még kifejezetten szezon eleji formát mutatva, 5:1 arányban maradtunk alul akkori vendéglátóinkkal szemben, úgyhogy volt miért törlesztenünk a visszavágón.

Labdarúgás: Fiaskóval indul a szezon

Messze nem úgy alakult a nyitóforduló, ahogyan azt vártuk és elterveztük, ugyanis az NB3 Közép csoportjának első játéknapján töbgólos vereségbe szaladtunk bele a tavalyi dobogós FC Dabas ellen.

Labdarúgás: Bajnokaspiráns gárdától csentünk pontot!

Közeledünk az idény hajrájához, már a 33. fordulónál tartunk, melynek keretein belül a tabella harmadik helyén álló FC Dabas együtteséhez utaztunk. Talán az idei legnehezebb összecsapásunkra készülhettünk, ugyanis aktuális ellenfelünk a tabella harmadik helyét foglalja el, és méltán pályázik a feljutásra.

Labdarúgás: Megérdemelt pontszerzés!

Vasárnap a jelenlegi forma alapján a bajnoki címre is esélyes FC Dabas csapatát fogadtuk hazai pályán. A nyáron megerősített gárda mindössze 9 gólt kapott idáig a bajnokságban és csupán egyszer veszített, így a mostani összecsapásra igyekeztünk a lehető legjobban feltérképezni ellenfelünket.

Egy egységgel gazdagodtunk!

Vasárnap az FC Dabas együttese látogatott hozzánk az NB3 13. fordulójának játéknapján. A két csapat mérlegét tekintve nekünk nagyobb szükségünk volt a pontokra, ám a vendégek sem akarták kiadni a kezükből a győzelem lehetőségét.

P1340670(Balaskó Csaba nyer párharcot a légtérben - a nagyobb képminőségért kattints a képre!)