Jelenlegi hely

BKV Előre

Labdarúgás: Iksz a közlekedésiekkel szemben!

A Nagykáta elleni szerdai nagyarányú győzelmet követően (11:0) szombaton egy jól ismert ellenféllel szemben, az NB3 Nyugati csoportjában kiemelkedően szereplő BKV Előre ellen mértük össze ereinket hazai környezetben. A két gárda a felkészülési időszakban félévről-félévre rendszeresen találkozik egymással, így a két klub közti kölcsönös jó viszonyt ápolván a mostani alapozáskor sem feledkezett meg egymásról…

Labdarúgás: patthelyzet a közlekedésiekkel szemben

Szombaton soron következő felkészülési mérkőzésünket a BKV-Előre ellen játszottuk le idegenbeli környezetben. Bár már 80%-ban körvonalazódni látszik a keret, még mindig akadtak próbázók, akik a 2.félidei csapatunkban lehetőséghez jutottak.

Labdarúgás: Jó tempó, vendég győzelem

Szombaton soron következő harmadik felkészülési mérkőzésünket az NB3 Nyugat csoportjában szereplő BKV Előre ellen. A közlekedésiekkel már a nyári alapozás idején is összecsaptunk, melyhez képest szombaton tempójában és csapatszerkezetileg is előrelépés volt tapasztalható.

Labdarúgás: mélyen tudásunk alatt futballoztunk...

Ma újabb felkészülési mérkőzésnek néztünk elébe, ezúttal a BKV Előre csapatával találtattuk szemben magunkat, idegenbeli környezetben. A közlekedésiekre korábban mindig "kellemes" ellenfélként tekinthettünk, ugyanis egykoron bajnoki mérkőzéseken, illetve edzőmeccseken is rendre győztesen hagytuk el a játékteret - nemegyszer sok lőtt góllal párosulva.

Győzelem a BKV ellen (is)!

Szombaton az NB3 Nyugati csoportjában szereplő BKV Előre csapata ellen játszottunk felkészülési mérkőzést hazai környezetben. Akutális ellenfelünknél felbukkant Kiss Dávid, aki ősszel még a mi csapatunkat erősítette, továbbá Balogh Máté is a közlekedésiek mezét húzta magára.

Győztes meccsel zártuk az alapozást!

Utolsó felkészülési találkozónkhoz érkeztünk, ahol a BKV Előre ellen tartottuk a bajnoki rajt előtti főpróbánkat. Már amennyire nevezhetjük persze „főpróbának” a meccset, ugyanis bár a keret 90%-ban véglegesnek tekinthető, mégis egy héttel az első NB3-as forduló előtt is jöttek hozzánk próbázók – jelen esetben két ilyen játékos kapott nálunk lehetőséget.