Jelenlegi hely

Labdarúgás: Tíz perc alatt vége lett...

Fontos mérkőzésnek néztünk elébe, ugyanis a tabellán nem sokkal előttünk helyezkedő, igencsak rapszodikusan szereplő Szekszárdi UFC ellen léptünk pályára idegenben. Az új vezetőedző kiléte már bizonyos - Zoran Spisljak fogja a továbbiakban vezényelni felnőttcsapatunkat -, azonban a mostani játéknapra még csupán megfigyelőként érkezett az újonnan kinevezett szakember.

Nem biztos, hogy a jelenlegi helyzetben, és a meccs preszízsét tekintve a kísérletezgetés lenne a legmegfelelőbb húzás, viszont mégis megpróbáltunk egy addig, az utóbbi időben tőlünk szokatlan felállási formában játszani. Sajnos az új hadrend nem segített rajtunk, sőt: a szekszárdiak akarata érvényesült, a találkozó 29. minutumától pedig elfogytak a szavak. Bő tíz perc alatt négyszer is mattoltak minket a hazaiak, így már az első félidőben eldöntötték a párharc sorsát.

A második félidő a 4:0 tudatában már nemigen bírt sportértékkel, látszólag a játékosaink sem érezték úgy, hogy innen lenne visszaút a meccsbe. Az egyetlen pozitívumot Vattai Balázs hármas sípszó előtti bődületes gólja jelentette, azonban az élményszámba menő találat is mindsszesen szépségtapsznak volt elég.

Nehéz mit írni ezek után, hiszen újabb értékes pontokat hullajtottunk el, de ezúttal a pontszerzés közelében sem álltunk. Bízunk benne, hogy az új edző jelenlétében sikerülni fog idővel kiegyenesedni. Nem lesz egyszerű...

Szekszárdi UFC - Rákosmente FC 4:1
Gsz.: Vattai